Çarşamba, Temmuz 17, 2024

Doğduğunuz gün meslek seçiminizi belirliyor! Hayatınızın sırrı doğum tarihinizde gizli, bu tarihte doğduysanız zengin olabilirsiniz

en çok okunanlar

Numeroloji, sayıların insan hayatı üzerindeki gizemli etkilerini inceleyen bir inanç sistemidir. Bu sistem, sayıların insanların kişilikleri, yetenekleri, zayıf noktaları ve yaşam yolculukları üzerinde derin anlamlar taşıdığına inanır. Numerolojide her sayı, belirli bir enerji veya özellik taşır ve kişinin adı ve doğum tarihi gibi bilgilerden elde edilen sayılar üzerinden yorumlar yapılır.

Sayıların evrensel bir dil olduğuna ve insan hayatına özgü bir kılavuz sağladığına inanır. Örneğin, bir kişinin doğum tarihi sayıları (gün, ay, yıl) ve adının harflerine karşılık gelen numerolojik değerler üzerinden analiz yapılır ve bu analizler kişinin karakterini, yaşam amacını, ilişkilerini ve kariyer yolunu anlamada yardımcı olabilir.

Numeroloji, kişisel gelişimde rehberlik sağlayan bir araç olarak kullanılır ve bazı insanlar için hayatlarında önemli kararlar alırken veya zorluklarla başa çıkarken bir yol gösterici olarak değerlidir.

Ancak, numerolojinin bilimsel bir temeli olmadığı ve subjektif yorumlara dayandığı unutulmamalıdır. Bu nedenle, numeroloji kişisel inanç ve tercihlere dayanan bir yöntem olarak kabul edilir.

Sayılar hayatınızı belirlemede çok önemli bir rol oynar. Günümüzde insan yaşamı için en kritik ihtiyaç, insanın istikrarlı bir hayat sürdürebilmesine katkıda bulunduğu için iyi kazanmaktır.

Doğduğunuz gün meslek seçimlerinizle ilgili size yardımcı olabilir. Ayın ilk 10 günü doğanlar bu yazımıza bir göz atın. Doğum tarihinize göre yapmanız gereken meslekler….

DOĞUM NUMARASI

Doğum numaranızı, doğduğunuz tarihe göre hesaplayabilirsiniz. Örneğin, 23’ünde doğduysanız doğum numaranız 2+3=5’tir.

KADER NUMARASI

Kader sayınızı doğum tarihiniz+ay+yılı toplamınız ile hesaplayabilirsiniz. Örneğin, 23 Ekim 2000’de doğduysanız Kader sayınız 2+3+10+2+0+0+0 = 8’dir.

Şimdi, yukarıdaki sayıların her ikisi de şanslı sayılarınızı etkiler, ideal olarak her ikisi de uygundur.

1 NUMARA

1 numara güneş tarafından yönetilir. Tıp, mimarlık, gazetecilik, siyaset, dış hizmetler vb. alanlarda da başarılı olabilirler. İyi şairler ve yoga danışmanları da olabilirler.

2 NUMARA

Doğum tarihinizde 2 sayısı varsa sanatçı, yazarlar, tercümanlar veya profesörler gibi yaratıcı mesleklerde iyi olma yeteneği verir. Bu insanlar aynı zamanda bir bütün olarak süt ürünleri, kozmetik, içecek ve sıvı işinde de başarılıdır. Genellikle harika konuşmacılar çıkar.

3 NUMARA

Bu insanlar Jüpiter tarafından yönetilir. Jüpiter Guru olarak da bilindiğinden, bu nedenle 3 numaralı insanlar harika akıl hocaları ve öğretmenlerdir. İ

İyi matematikçiler, muhasebeciler, bilim insanları olabilirler. Bu tür insanlar genellikle danışmanlık işi peşinde koşarken görülür. Büyük etik yeteneklere sahip yüksek görevlere çıktıkları görülüyor.

4 NUMARA

4 rakamı tarafından yönetilen insanlar iyi astrologlar, filozoflar, avukatlar ve bilim insanları olabilir ve aynı zamanda maneviyatta da başarılı olabilirler. Bu insanlar tıp alanında da iyidirç Kimyager, doktor ve hastane idari personeli de olabilir.

Havacılık, teknik işler, terzilik, büro ve sekreterlik işleri, öğretmenlik, mühendislik, mimarlık, astroloji, sihirbazlık, sosyal yardım, arkeoloji, el falı ve bankacı ile bağlantılı bir şeyler yapabilirler.

5 NUMARA

Merkür gezegeni tarafından yönetilir. Merkür, doğuştan gelen herhangi bir durumda mantıklı konularda iyi konuşma yeteneği verir. Bu insanlar matematikte harikadır ve borsacılar, bankalar, finans, sigorta danışmanlığı, seyahat danışmanlığı ve iş danışmanlığı gibi işlerde başarılı olabilirler. Ayın 5. gününde doğanların zengin olma ihtimali yüksek olabilir.

6 NUMARA

Bu sayı Venüs tarafından yönetilmektedir. Venüs bir lüks gezegenidir. Bununla yönetilen insanlar mücevher, kozmetik, resim, sanat vb. gibi lüks eşyalarla ilgili mesleklerde başarılı olurlar.

Bu insanlar ayrıca pahalı ipek malzemeleri, değerli taşlar, ultra modern ve sofistike ürünler, kozmetikler, aynalar, sandal ağacı üreticileri ve satıcıları olabilir. petrol ve moda ve müzisyenler.

7 NUMARA

7 numara maneviyatı destekler. Bu tür insanlar büyük araştırmacılar, felsefi veya dini öğretmenler veya kaşifler, teorisyenler, reformcular, şairler, yazarlar, müzisyenler, tiyatrocular, aktörler, numerologlar, astrologlar ve arabuluculardır. Ketu ayrıca yayıncılık işini, dedektiflik işini ve fotoğrafçılığı destekler.

8 NUMARA

Bu tür insanlar satürn tarafından yönetilir. Bir hakimin veya öğretmenin işinde harikalar. Fizik, kimya, matematik ve tıp gibi konularda iyidirler. Yün, çelik, demir, yağ fabrikaları ve matbaa ile ilgili sektörlerde iyi para kazanabilirler.

9 NUMARA

9 numaranın etkisi altında doğan insanlar Mars gezegeni altında doğarlar. Bu tür insanlar parlak cerrahlar, mühendisler ve ordu personeli olabilir. İnşaat ve emlak işinde de başarılılar. Ateş unsurlarıyla iyi koordine oldukları için harika otelciler, şefler ve restoran sahipleri olabilirler.

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img
en son okunanlar

CHP’den 12 bin 500 liralık emekli maaşı eleştirisi: 3,7 milyon emekli sefalete mahkum

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Taşcıer, AK Parti'nin en düşük emekli maaşını 10 bin liradan 12 bin 500 liraya çıkarmasına tepki gösterdi. Bu rakamın, açlık sınırının yüzde 66'sına denk geldiğini aktaran Taşcıer, emeklilerin temel ihtiyaçlarını karşılayamadığını ifade etti.
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img