Saturday, June 25, 2022
Google search engine
AnasayfaEğitimÜniversitede ilk mezun heyecanı

Üniversitede ilk mezun heyecanı

MYO Müdürü Doç. Dr. Abdulhalim Şenyiğit, Anestezi Programı öğrencisi ve MYO 1’incisi Özge Tanbaş’ın Atlas Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Medicine Hospital’da istihdamının sağlanacağı müjdesini verdi. Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Yusuf Elgörmüş de Dezenfeksiyon- Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği Programını mezunlarının doğrudan Medicine Hospital’da işe başlayabileceğini ifade etti.

Mezuniyet töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Mustafa Küçük, öğrenci ve velileri tebrik ederek konuşmasını şunları söyledi:

ÜLKEMİZİ ÇAĞDAŞ UYGARLIK SEVİYESİNE ÇIKARTACAKSINIZ
“Değişimi kavrayınız ki üniversitemizi muasır medeniyetler seviyesine taşıyabilelim. Sizlerden dürüst, adil, değer ve tutumlarınıza bağlı iyi birer insan olmanızı gönülden istiyorum. Ayrıca hoşgörülü, kendine güvenen, ayaklarının üstünde durabilen bireyler olarak gelecek nesillerin yetişmesinde de payınız olacak. Bütün toplumların ve ulusların umutları ve güvenceleri genç nesillerdir. Elbette bizim de geleceğimiz ve güvencemiz sizlersiniz. Bu gerçeği Mustafa Kemal Atatürk, ‘Bütün umudum gençliktedir’ diyerek ülkeyi ve bütün değerlerini gençlere emanet ederek göstermiştir. İnanıyorum ki sizler ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesine çıkartacaksınız.”

Rektör Prof. Dr. Küçük’ün konuşmasının ardından, meslek yüksekokulu programları arasında ilk 3’e giren öğrencilere başarı belgeleri ve ödülleri takdim edildi.

RELATED ARTICLES

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments