Ana Sayfa Moda Kadınların erkek reyonundan alabileceği 7 ürün

Kadınların erkek reyonundan alabileceği 7 ürün

0
74

Alışveriş yaparken erkek reyonundaki ürünlerde daha fazla çeşit ve daha fazla modelle karşılaşma olasılığınız daha yüksek oluyor. Gömlekler, Deri ceketler, Boxerlar, Oduncu gömlekler, bomber ceketler, kazaklar…

Alışveriş yaparken erkek reyonundaki ürünlerde daha fazla çeşit ve daha fazla modelle karşılaşma olasılığınız daha yüksek oluyor. Bu nedenle artık erkek reyonuna kendiniz için de gitme vakti geldi. İşte erkek reyonundan alabileceğiniz ve kadınlara çok yakışan giysiler.

Gömlekler

Erkek gömlekleri yıllardır kadınlara en çok yakışan kıyafetlerden. Özellikle kot pantolonlar ve şortlarla kombinlendiğinde nefis duruyor.

Gömlekler, Deri ceketler, Boxerlar, Oduncu gömlekler, bomber ceketler, kazaklar

Deri ceketler

Kadınlar için üretilen sıkı ceketlerdense daha salaş ceketleri erkek reyonundan bulabilirsiniz.

Boyfriend jean

Bu pantolonları kadın reyonlarında da bulabilirsiniz ancak erkek reyonundan alacaklarınızın daha iyi duracağını garanti ederiz.

Kazaklar

Arayıp bir türlü bulamadığınız salaş kazak ve hırkaları yanlış yerde arıyorsunuz. Bir de erkek reyonuna bir bakın deriz.

Oduncu gömlekler

Hiç modası geçmeyen bu gömlekleri, daha cool ve çeşitli renk ve desenlerde erkek reyonunda bulabilirsiniz. Kadınlar için yapılmış olanları genellikle vücuda oturan dar kesim oluyor.

Bomber ceketler

Daha fazla seçenek bulacağınıza eminiz. Eğer ceket alacaksanız erkek reyonuna uğramadan geçmeyin.

Boxer

İç çamaşırı konusunda rahatlıktan yanaysanız, boxerlar da tercih edebileceğiniz ürünlerden.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here