Trafik ve kasko sigortalarında bireysel ve kurumsal müşteriler için yeni nesil online çözümler

0
318

Hem bireysel hem de kurumsal sigorta çözümleri üreterek sektöre farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen sigortaladım.com’un sermaye olarak arkasında kendi faaliyet alanlarında global güç olmayı başarmış; Almanya merkezli TÜV SÜD, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden DOĞUŞ GRUBU ve Londra merkezli, dünyanın en büyük fon şirketlerinden biri ve bir sermaye kuruluşu olan BRIDGEPOINT bulunuyor.

 

Ortaklarından aldığı güçle, bireysel ve kurumsal sigortalar için online çözümler sunan bir platform olarak öne çıkansigortaladım.com,araç sahiplerinin trafik ve kasko sigortaların işlemlerini hızlı, güvenilir ve pratik bir şekilde yapmalarını sağlayarak kullanıcılarının daha hızlı ve güvenli hizmet alması hedefiyle hareket ediyor. 22 farklı sigorta şirketinden aldığı teklifleri hızlı bir şekilde karşılaştırarak kullanıcılarına sunan platform, uygun teklifi seçtikten sonra hızlı satın alma imkanı sağlıyor.

 

sigortaladım.com’dan teklif almak isteyenler, istenen bilgileri girdikten sonra saniyeler içerisinde en uygun fiyatı alabiliyor. Ayrıca hasar durumunda ise 444 9 832 numaralı çağrı merkezi hattından tüm müşterilerine 7/24 yine destek vermeye devam ediyor.

 

sigortaladım.com,bir sigorta karşılaştırma ve satın alma platformu olmanın yanı sıra, sektörle ilgili en doğru bilgiye ulaşabileceğiniz bir bilgi kaynağı olma özelliği taşıyor. Tüketiciyi sigorta ürünleri hakkında bilgilendiren, ihtiyaca yönelik ürünleri detay ve özet bilgiler ile karşılaştırmalı sunan ve seçilen ürünü hızlı ve pratik şekilde alma olanağı sağlayan sigortaladım.com, uzman sigorta danışmanları ile sigorta ürünlerine dair her türlü soruyu da yanıtlıyor.

 

sigortaladım.com Genel Müdür Yardımcısı Orçun Kızıltepe bireysel çözümlere ek olarak kurumsal sigorta çözümlerinin de iş modelleri içinde olduğunu belirterek “Bireysel tüketicilerimiz için oluşturduğumuz teknolojik altyapımızla; kurumsal sigorta çözümleri de oluşturuyor, iş ortaklarımızla değer yaratan birliktelikler kuruyoruz. Türkiye’nin en önde gelen otomotiv markaları ve yetkili satıcıları, büyük filo şirketleri ile güçlü insan kaynağımız ve teknolojik altyapımız sayesinde risk danışmanlığından, sigorta ürünleri için ihtiyaç tespitine, doğru ürünün doğru teminatlarla sağlanmasından, hasar yönetimine kadar her noktada değer katıyoruz.

 

Bunun yanı sıra, reasürans tarafında Türkiye’de ve dünya genelinde uluslararası standartlarda hizmet veren, bağımsız uluslararası derecelendirme kuruluşları tarafından yüksek kredi notları olan ve finansal açıdan güçlü reasürörlerle ihtiyari reasürans ve özel ürün çalışmalarımız ile ulusal ve uluslararası birçok firmaya brokerlik hizmeti vermekteyiz.” dedi.

 

Hibya Haber Ajansı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here