Yasak Elma’da şikayet ettiren ayrılık: Veda eden ünlü oyuncuyu şimdi tekrardan çağırıyorlar!

0
293

Yaşanan vurucu olayların peş peşe dizilerek gerilim ve heyecan unsurlarını da bünyesinde taşıyan Yasak Elma dizi projesindeki ayrılığı seyircisi bir türlü kabullenemedi. Uzun bir süredir ekran macerasından uzak kalmasının akabinde yeni sezon çekimlerinin son sürat sürdürüldüğü Yasak Elma yapımından gelen ayrılık haberi şaşkına uğrattı.

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan pandemi sürecinden ötürü yayın hayatına belirli bir süreliğine ara vermek mecburiyetinde kalan dizi projelerinden bir tanesi de Fox TV’de her Pazartesi akşamı seyircisiyle buluşan Yasak Elma olmuştu. Dizinin yapımcısı tarafından hedeflenen sezon finali tarihinin çok öncesinde çekimleri sekteye uğrayan dizinin yeni sezon itibariyle senaryosunda da değişiklik kararı alındı.

 

Yasak Elma dizisinde usta oyuncu Talat Bulut’un üstlendiği Halit Argun karakterinin tek erkek çocuğu olan Erim Argun rolünü oynayan yıldızı parlayan oyuncu İlber Kabaoğlu diziden ayrılması üzerine isyan bayrakları kaldırıldı. 

Yasak Elma dizisi sayesinde oyunculuk kariyerindeki başarı basamaklarını hızla tırmanan ve geniş kitleler tarafından tanınırlık kazanan İlber Kabaoğlu’nun vedası sosyal platformda yankı uyandırdı. Yerine ise Arda Adil Görgen gelmesinin üzerine sitem eden hayranları Kabaoğlu’nun instagram hesabına yorum yağmurunda bulundu. İlber Kabaoğlu’na sevenleri ”Lütfen gitme, sensiz olmaz” şeklinde geri dön çağrısı gerçekleştirdi.

Dizinin ilk bölümünden beri Erim Argun karakteriyle izleyicisinin karşısına geçen yetenekli oyuncunun ekipten çıkacağı daha önce de pek çok defa dile getirilmişti ancak bu sezon İlber Kabaoğlu’nun vedası kesinlik kazandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here