Eskişehir Şehir Hastanesi Yeni Düzenleme

0
848

 

Eskişehir Şehir Hastanesi’nden yapılan açıklamada, 1 Haziran 2020 tarihi itibariyle polikliniklerde yeni sisteme geçileceği açıklandı.
Kademeli olarak geçilecek
Yapılan açıklamada, “Covid-19 ile mücadele kapsamında Cumhurbaşkanlığımız tarafından açıklanan normalleşme ve bu süreçte alınacak tedbir ile uygulamalar kapsamında işleyiş düzenlemesi yapılacaktır. Bu düzenlemeye göre hastanemiz kademeli olarak normalleşme sürecine geçecektir. Hastanemiz bundan sonraki süreçte Covid-19 öncesi dönemde olduğu gibi Eskişehir halkına eksiksiz ve kaliteli sağlık hizmetini sunmak için çalışacaktır. Hali hazırda aktif ameliyat, endoskopi,anjiyografi gibi özellikli hizmetlerin devam ettiği hastanemizde 1 Haziran 2020 itibariyle, hasta ve çalışan sağlığını riske atmayacak ölçüde, tam kapasite; poliklinik, servis, ameliyathane ve özellikli işlemlerde sağlık hizmetini eksiksiz sağlayacaktır” denildi.
2 vardiyalı sisteme geçiliyor
Yeni sisteme göre hastanede polikliniklerde işleyişin 2 vardiya üzerinden devam edeceği açıklandı. Buna göre, ALO 182 MHRS randevuları, 1. vardiya olarak 08.30 – 15.00 saatleri arasında, ikinci vardiya olarak da 15.00 – 22.00 saatleri arasında planlanacak.
“MHRS randevusu ile gelin”
Yapılan açıklamada ayrıca, “Vatandaşlarımıza mümkün olduğunca MHRS randevusu ile hastanemize başvurmalarını önermekteyiz” denildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here