Peugeot’dan yeni 308 alana “geri alım garantisi”
Daralan Türkiye otomotiv pazarında büyüyen Peugeot Türkiye; yaza özel fırsatlara sahip araçlarını 941 TL’den başlayan taksitler ile satışa çıkardığını açıkladı. Kampanyanın odak noktasında markanın geçtiğimiz yıl yenilediği 308 modelinin “Geri alım garantili” satışı var. Avrupa’da çok sık uygulanan bu sistem, Türkiye’de doğrudan tüketiciler için ilk kez devreye giriyor. İşte detaylar:

İleri Sürüş Destek Sistemleri ve Peugeot i-Cockpit sistemine sahip yeni Peugeot 308, Ağustos kampanyasınöne çıkan otomobili oldu. Peugeot 308’e 131.000 TL’den başlayan fiyatlar ve ayda 941 TL‘den başlayan taksitler ile sahip olmak mümkün. Üstelik 1 yıl Fatura tutarının yüzde 10 altına geri alım garantisi sunulan Peugeot 308, 8 yıl Peugeot Assistance hizmetini de bünyesinde barındırıyor. Tüm bu avantajlar paketi ile adeta araç kiralar gibi satın alınan Peugeot 308 bu sayede “Yeni Nesil Araç Kiralama” projesine de imza atıyor.

Yeni 3008, Yılın Otomobili seçilmişti.

Filo kiralama şirketleri arasındaki araç yenileme rekabetinde ipi Peugeot Türkiye göğüsledi. Peugeot Türkiye, filo kiralama şirketi Garenta’ya 1.250 adet 301 satış ve teslimatı gerçekleştirdi.

Peugeot’dan yeni 308 alana “geri alım garantisi”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here