Flormar’ın yeni koleksiyonu ‘Future Historical’ Büyük ve etkileyici bakışlar için tasarlanmış maskarası, güzelliğinizi tamamlayan likit mat rujları, geçmişin ihtişamını hatırlatan sedefli ve ışıltılı farları, pürüzsüz ten için anti-blemish fondöteni ve asaletinizi tamamlayan ojeleriyle sizi geçmişe taşıyoruz.

ANTI-BLEMISH FONDÖTEN

Gece, gündüz, işte ya da okulda, Anti-Blemish fondöten ile doğal, pürüzsüz ve aydınlık görünen bir cilde sahip olmak mümkün! Yağsız ve yumuşak yapısı, cilt üzerinde ağırlık hissi yaratmadan sivilce izlerinin kapatılmasına yardımcı olur. İçeriğindeki doğal pudra küreleri yumuşak ve pürüzsüz bir doku oluştururken, Anti Blemish özelliği ile cildin yağ oranını dengeleyerek siyah nokta ve sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olur. 6 farklı renk seçeneği ve tüm ciltlere uygun kullanım özelliği ile kusursuz ten görünümünü yaratmak çok kolay!

Fiyat: 29.90 TL

RADIANT TOUCH AYDINLATICI-KAPATICI

Radiant Touch Aydınlatıcı-kapatıcı, hafif yapısı ile kolayca kusurları kapatarak cilt rengini eşitler. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltan etkisi ile vazgeçilmezleriniz arasında olmaya aday. Kusursuz ve canlı görünüm sağlayabilmek için tüm cilt tiplerine uygun tasarlanan ‘Radiant Touch Aydınlatıcı-Kapatıcı’nın özel ambalajı sayesinde ideal miktarda ürün alabilmek hiç olmadığı kadar kolay. İçeriğindeki Macadamia fındığı yağı ve yabani gül yağı kompleksi koyu renkli halkaların oluşumunu engellemeye yardımcı olur. 5 farklı renk alternatifi ve tüm ciltlere uygun kullanım özelliği ile kusursuz aydınlık !

Fiyat: 24.90 TL

PUSH UP DEFINITION MASKARA

Asi ve dikkat çeken bakışlar için Push Up Definition Maskara ile baş döndürücü hacim, uzun ve dolgun kirpikler! Kremsi yumuşak dokusu ve özel silikon fırçası ekstra dolgunluk sağlarken, içeriğindeki zeytinyağlı parafin karışımı kirpiklerinizi besler ve ipeksi etki yaratır.

Fiyat: 29.90 TL

COLOR STRETCH GÖZ FARI

Barok döneminin ihtişamlı partilerinden ilham alarak hazırlanan Color Stretch Göz Farı, hafif köpük yapısı, sedef ve ışıltılı dokusu ile gün boyu göz kamaştırıcı görünmenizi sağlayacak. Şık kavanozu, 6 canlı renk alternatifi ve ışıltı etkisi ile göz renginizi ortaya çıkartacak!

NEW AGE MATTE LİKİT RUJ

Asi ama baştan çıkarıcı renkleri ile mat, kadifemsi ve pürüzsüz görünüm sağlayan New Age Matte Likit Ruj kremsi dokusu ve kışa uygun trend ve yoğun renk seçenekleri ile sizi kendinize hayran bırakacak! İçeriğindeki özel nemlendirici cupuaçu yağı ile kuruluk hissi olmadan uzun süre rahatça kullanabileceğiniz 6 farklı renk seçeneğinden favori renginizi belirlemekte zorlanacaksınız.

Fiyat: 19.90 TL

PERFECT MATTE OJE

Future Historical koleksiyonu ile barok dönem asaletini Perfect Matte Oje serisine taşıyan Flormar, size kış modasının en şık renklerini kadifemsi bir dokuda mat ojelerle sunuyor! Kadife görünümlü kusursuz tırnaklar için Perfect Matte Oje size yeter.

Fiyat: 4.95 TL

Flormar’ın yeni koleksiyonu ‘Future Historical’

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here